Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
   Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft                                        
         

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15 które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineSerwer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

               
serwery minecraft


Event KARAOKE 2021 - TeamSpeak MineSerwer.pl

Rekrutacja Policjantów MineSerwer - Kwiecień 2021


 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Nowość! Logowanie poprzez serwer głosowy na Naszych serwerach
Autor Wiadomość
Krystian Online
Pomocnik+
******

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2017
505
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
_KKXD_

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 48,202.00
Post: #1
Nowość! Logowanie poprzez serwer głosowy na Naszych serwerach
Logowanie poprzez serwer głosowy TeamSpeak na Naszych serwerach minecraft
[Obrazek: lNOS22Ie.png]

Po ponad roku niejawnych testów, wielu poprawkach i usprawnieniach została podjęta decyzja o udostępnieniu Wam - graczom nowej metody autoryzacji logowań na Naszych serwerach minecraft - logowania poprzez serwer głosowy. Ta opcja logowania jest przeznaczona dla osób, które podczas rozgrywki na serwerze są online na Naszym TeamSpeaku. Dzięki automatycznemu logowaniu będziecie mogli logować się w pełni bezpiecznie na Nasze serwery bez potrzeby wprowadzania hasła każdorazowo przy wejściu.

Ważna informacja: Moderatorzy powinni korzystać z instrukcji przygotowanych specjalnie dla ekipy administracyjnej. (kliknij tutaj - dostęp tylko dla Moderacji)

Poradnik - ogłoszenie został podzielony na kilka mniejszych części:
1. Co daje logowanie poprzez serwer głosowy? Zalety i wady korzystania.
2. Dla kogo przeznaczone jest logowanie poprzez TeamSpeak'a? Wymagania.
3. Jak aktywować logowanie poprzez serwer głosowy?
4. Dodatkowe komendy, informacje i uwagi.

[Obrazek: 580x30_pagebreak_01cdobp.png]

[Obrazek: boxOtVKs.png] CZĘŚĆ PIERWSZA - co daje logowanie poprzez serwer głosowy?

Powiązanie swojej tożsamości na TeamSpeaku z kontem na serwerze umożliwia w pełni automatyczne autoryzowanie logowań, bez monotonnego wpisywania haseł, w pełni automatycznie. Opcję tą można uznać na tyle bezpieczną, ponieważ od ponad roku znaczna część Naszych Moderatorów (dotyczy osób, które nie mają konta premium) jest zobligowana do korzystania z tej opcji logowania. Cały proces autoryzacji logowania po wejściu na serwer trwa mniej niż półtorej sekundy:
[Obrazek: 9652CA76.gif]

[Obrazek: boxOtVKs.png] CZĘŚĆ DRUGA - dla kogo przeznaczone jest logowanie poprzez TeamSpeak'a?

Jak sama nazwa mówi - ta metoda jest przeznaczona dla osób regularnie przesiadujących na Naszym serwerowym TeamSpeaku. Osoby posiadające konto premium mogą natomiast skorzystać z logowania poprzez konto premium, jest równie szybkie i proste w aktywacji. Metoda logowania poprzez serwer głosowy została w pełni wprowadzona na serwerach MineSerwer i MineFox - gracze Naszych pozostałych serwerów nie będą mieli możliwości skorzystania z niej. Szczegółowa rozpiska wymagań znajduje się poniżej:
 • Brak aktywnego logowania premium - aktywacja dwóch dodatkowych metod logowań mija się z celem;
 • konto na serwerze stworzone nie krócej niż trzy dni od próby aktywacji - nowe konta będą odrzucane przez TeamSpeak;
 • zarejestrowana tożsamość na Naszym serwerze TeamSpeak - profile bez rejestracji będą odrzucane przez serwer minecraft.

Korzystanie z aplikacji TeamSpeak na urządzeniach mobilnych (Android i iOS) jest akceptowalne.

[Obrazek: boxOtVKs.png] CZĘŚĆ TRZECIA - w jaki sposób aktywować logowanie poprzez serwer głosowy?

Ostrzeżenie: przed przystąpieniem do wykonywania opisywanych punktów należy zapoznać się z Naszym oficjalnym poradnikiem dotyczącym zabezpieczenia swojej tożsamości na serwerze głosowym: kliknij tutaj. W przypadku utraty pliku tożsamości TeamSpeak standardowe logowanie poprzez hasło może być niemożliwe.

Wszystkie polecenia związane z logowaniem poprzez TeamSpeak'a możemy znaleźć po wpisaniu komendy /tslogin (ew. /teamspeaklogin) na dowolnym trybie HUB.
[Obrazek: KmJ1AkgM.png]
Jeżeli wszystkie wymagania z poprzedniego punktu zostały spełnione, można rozpocząć proces konfiguracji. W celu rozpoczęcia wpisujemy polecenie /tslogin connect i czekamy na odpowiedź serwera. W większości przypadków oczekiwanie nie jest wymagane, serwer wyświetli komunikat:
[Obrazek: Zdj1-LqJYjcsDyr]
Po otrzymaniu powyższego komunikatu, na TeamSpeak'u powinniśmy otrzymać wiadomość od jednego z botów automatyzujących. Przykładowa wiadomość znajduje się poniżej:
Kod:
"Bot @ Autologowanie MC": Właśnie ktoś próbuje uruchomić funkcję logowania z użyciem Twojej tożsamości na serwerze głosowym. Szczegóły operacji znajdują się poniżej.
"Bot @ Autologowanie MC":
"Bot @ Autologowanie MC": Nick w grze: (nick z gry)
"Bot @ Autologowanie MC": ID serwera: -
"Bot @ Autologowanie MC": Wersja językowa klienta gry: -
"Bot @ Autologowanie MC": Kod autoryzujący: (kod autoryzujący operacje)
"Bot @ Autologowanie MC":
"Bot @ Autologowanie MC": Aby dokończyć proces konfiguracji, proszę postępować zgodnie ze wskazówkami w grze.
Teraz należy skopiować otrzymany od bota kod autoryzujący i potwierdzić operację przy użyciu komendy /tslogin confirm (kod autoryzujący). Po pozytywnej weryfikacji serwer skonfiguruje logowanie poprzez TeamSpeak, otrzymamy podobny komunikat:
[Obrazek: Zdj2-wLeAV9sx4A]
Jak widać na załączony zdjęciu powyżej, od tej chwili wszystkie Nasze logowania będą autoryzowane w sposób automatyczny, niewymagający wpisywania hasła. Nie mniej jednak możemy napotkać na odmowę logowania poprzez TeamSpeak'a min. z poniżej wypisanych powodów:
 • Ustawienie statusu away, nieaktywność na serwerze głosowym;
 • długi czas bezczynności na TeamSpeak'u;
 • przerwa konserwacyjna usługi lub błąd techniczny.

Wszelkie zaplanowane prace konserwacyjne usługi, podczas której będzie ona niedostępna będą ogłaszane poprzez wbudowany system ogłoszeń w lobby.

[Obrazek: boxOtVKs.png] CZĘŚĆ CZWARTA - dodatkowe informacje

Odłączenie swojej tożsamości i wyłączenie logowania przez serwer głosowy: Istnieje możliwość rezygnacji z tej metody logowania poprzez wpisanie komendy /tslogin disconnect i szybkie potwierdzenie. Po wykonaniu tek procedury Twoja tożsamość zostanie odłączona od konta na serwerze w ciągu kilku minut (zazwyczaj oczekiwanie nie jest wymagane).
Sprawdzanie stanu połączenie: Dzięki komendzie /tslogin status jesteśmy w stanie sprawdzić stan powiązania tożsamości, zostanie wyświetlony również fragment unikalnego id tożsamości, która jest aktualnie połączona.
[Obrazek: Zdj7-5LqWeaxkMc]
Wyłączenie możliwości logowania hasłem: Wykonując polecenie /tslogin strict jesteśmy w stanie wyłączyć możliwość logowania hasłem do swojego konta - ta opcja działa jedynie w przypadku aktywnego powiązania tożsamości z serwerem, aktywując tę opcję wszystkie logowania odrzucone przez serwer głosowy będą skutkowały natychmiastowym zakończeniem logowania i wyrzuceniem z serwera. Na czas ew. zaplanowanych prac konserwacyjnych możliwość logowania hasłem zostaje automatycznie aktywowana, niezależnie od ustawienia tej opcji.

- Na dzień dzisiejszy (12.03.2021) logowanie poprzez TeamSpeak'a nie obsługuje wielu tożsamości na jednym adresie internetowym. Wszystkie operacje przy wielu tożsamościach przy jednym adresie IP będą odrzucane przez serwer głosowy.

Pod niniejszym wątkiem możecie zostawiać swoje opinie, czy zgłaszać błędy dt. nowej opcji logowania. W przypadku zgłoszenia błędu będziemy bardzo wdzięczni za załączenie następujących informacji:
 • Wersja gry i nazwa serwera;
 • co dokładnie robiłeś(aś) (krok po kroku), gdy pojawił się błąd lub problem;
 • zrzut ekranu, jeżeli to możliwe.

Poradnik - ogłoszenie opracowany przez: Krystian.
Data opublikowania: 12 Marzec 2021 (później zmodyfikowany)

[Obrazek: BTTu8jwYQr.png]
Oceny: Alles (+1)
12-March-2021 16:46:56
Znajdź wszystkie posty Odpisz
Brat Banana
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości