Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12 które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów Minecraft

.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineSerwer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

serwery minecraft 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Problemy/bugi/propozycje na BestRPG
Autor Wiadomość
MrManga Offline
Myśliciel

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Jun 2016
224
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
MrManga

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 237.00
Post: #1
Problemy/bugi/propozycje na BestRPG
Witam!
W tym wątku przedstawię kilka problemów/bugów/propozycji dotyczących serwera BestRPG.

Problemy/Bugi:1. Nagrody z eventu o godzinie 19:00 - ilość elixirów, którą możemy uzyskać podczas eventu za zabijanie mobów nie jest równomierna. Dlaczego?:

I Fala - Otrzymujemy 1 elixir za 1 zabitego moba (Fala, w której możemy otrzymać najwięcej elixirów na evencie)
II Fala - Otrzymujemy 2 elixiry za 1 zabitego moba
III Fala - Otrzymujemy 1 elixir za 1 zabitego moba
IV Fala - Nie otrzymujemy elixirów za zabitego bossa (Fala III/IV - najmniejsza ilość elixirów po zabiciu mobów)
V Fala - ?
VI Fala - ?2. Wpłacanie $ do skarbca klanowego - istnieje możliwość wpłacenia ujemnej kwoty do klanu przez co tracimy wpłacone pieniądze.

Dowód:

[Obrazek: IoMRmmx.png]


3. Koszt budynków na działce klanowej - głównie mam tutaj na myśli wieżę strażniczą:

[Obrazek: zlF3obQ.png]

Na powyższym zdjęciu możemy zauważyć, że ulepszenie wieżyczki na poziom I wymaga 100k$, a w rzeczywistości potrzebujemy tylko 50k$


4. Blokowanie graczy na działkach - proszę o naprawienie komendy do blokowania wejścia na działkę danemu graczowi (wcześniej można było używać takowej komendy, a teraz gdy próbujemy zablokować jakiegoś gracza, to otrzymujemy komunikat, że nie ma takiego gracza na serwerze).

Dowód:

[Obrazek: 0JK36AI.png]
[Obrazek: JocF5et.png]


5. Zabicie bossa na Anihilator Quest 1/2/3 - po zabiciu bossa zwalniają się komory, w których to gracze są uwięzieni, a po zwolnieniu się komór gracze udają się w stronę pomieszczenia z nagrodą. Jest tylko jedno ale - w przypadku gdy gracz będzie miał laga lub zbyt długo pozostanie w bezruchu, to może zostać ponownie zablokowany w jednej z komór.


*6. Niszczenie bram podczas wojen klanów - drobny błąd, ponieważ podczas ostatniej wojny klanów (po jej zakończeniu), klan NIZL miał otwartą bramę. Niezależnie od tego czy zostanie ona ponownie zniszczona to i tak wrogowie po wojnie mogą się dostać do wnętrza ich klanu z tego oto powodu:

[Obrazek: 5wNYuBn.png]


7. Wieża pradawnych - ostatnio gracze na serwerze skarżyli się na to, że nie mogą wyjść z lodu (podobny problem miałem kiedyś z fantomem - http://mineserwer.pl/Temat-Problem-z-epi...ght=Fantom), więc proszę o dodanie możliwości rozwalania takowych "niezniszczalnych bloków" po wciśnięciu prawego przycisku na lód (podobna systematyka z niszczeniem lodu u Fantoma)


8. Zakładanie talizmanów - jak dobrze wiemy każdy talizman (oprócz anihilusa) wymaga uzyskania określonego lvl'u abyśmy mogli z niego korzystać. Istnieje możliwość włożenia do eq talizmanu np. 57lvl mając 3lvl itp. (Nie doda nam żadnych statystyk, ale wzrośnie dzięki temu minimalnie ilość zadawanych obrażeń mobom). Proszę o zablokowanie wkładania talizmanów do odpowiednich slotów, jeżeli nie mamy na nie wymaganego lvl'a.

Nagranie:
@edit - 14 Październik, godz: 17:56
*9. Walka na /warp pvp - drobny błąd dotyczący przebiegu walki na /warp pvp:
Osoba stojąca na górze (miejsce respawnu na tym warpie) może zadawać obrażenia wrogowi znajdującemu się na dole, natomiast osoba na dole nie ma możliwości zadawania obrażeń osobie znajdującej się na górze.
Dowód:
https://youtu.be/T8G4xWksLJw


@edit2 - 16 Październik, godz: 19:46
*10. Niezabezpieczony teren na expowisku 25:
https://youtu.be/sJ0sKYEajgA


@edit3 - 17 Październik, godz: 19:02
*11. Niewidzialne bloki na exp. 50 - błąd ten był wcześniej zgłaszany
Dowody:

[Obrazek: lSnDTN1.png]
[Obrazek: muKZdUP.png]


Propozycje:1. Expowisko 20 (Bossy) - Kiedyś gracze narzekali na to, że Król Licz jest zbyt trudnym bossem do pokonania (przyzywa do siebie moby, które utrudniają nam zabicie bossa/wybucha w momencie gdy ma małą ilość zdrowia itp...), natomiast teraz sam Licz nie stanowi wielkiego problemu, ponieważ po śmierci możemy szybko powrócić na expowisko i wykończyć naszego bossa. Niestety, ale nie wygląda to tak samo w przypadku Serpenta (dodatkowy boss w podziemiach z którym możemy zawalczyć wymieniając pakty śmierci na klucz). Serpent ma jedną podobną umiejętność do Licza, gdzie każdy gracz (niezależnie od lvl'a) pada przez tą umiejętność na hita, co jest troszkę śmieszne, gdyż użytkownik mający np. 85lvl postanowi zawalczyć z bossem z expowiska lvl. 20 padnie na jednego hita walcząc z tym bossem. Proszę o zbalansowanie tejże umiejętności u bossa na tyle, aby gracze nie musieli się obawiać, że przez tą umiejętność padną na hita i będą musieli zbierać od nowa na walkę z bossem (licząc na to, że w następnej walce boss nie użyje tej umiejętności)
(Podobny wątek/propozycja - http://mineserwer.pl/Temat-Nerf-dla-Serpenta)


2. Dodanie nowych handlarzy na /warp targ - niektórzy nowi gracze na serwerze znudzeni expieniem chcą zawalczyć z trudniejszymi bossami. Czasami pytają co należy zrobić, aby podjąć walkę z jednym z epickich bossów. Odpowiedź jest oczywista: Trzeba wydropić skrzynię losu, a z niej przepustkę na brodatego.
Do rzeczy:

Jeżeli chodzi o bossy np. brodaty/monstrum/kraken proponuję dodać handlarzy, którzy wymieniliby słabsze przepustki na te lepsze (alternatywa dla graczy, dla których tzw. bossy blokowe są zbyt trudne i chcą walczyć z epickimi).

Przykład:


2/3 przepustki na Brodatego = 1 przepustka na Monstrum
2/3 przepustki na Monstrum = 1 przepustka na Krakena
2/3 przepustki na Krakena = 1 skrzynia przeznaczenia

Fakt - lepiej zrobić samemu te bossy, a przynajmniej postarać się je pokonać,
natomiast trafiają się tacy gracze, którzy tych bossów niestety nie potrafią wykonać (w rezultacie nie mogą zdobyć nagród z Brodatego/Monstrum/Krakena/Epickich bossów), a zanim natrafią na użytkownika, który im wykona takiego bossa minie trochę czasu (zrobienie bossa+gemy+przepustka+zapłata za wejście+zapłata użytkownikowi za przejście bossa).

Na /warp targ mamy jeszcze dwa wolne targi/miejsca, które można by zagospodarować. Jedno z nich zaproponowałem wyżej (proponowane miejsce na umiejscowienie takiego handlarza niżej):

[Obrazek: CsB19iX.png]

Drugie miejsce:
[Obrazek: cqUE8UW.png]

W tym miejscu można by również dodać handlarza u którego moglibyśmy uzyskać przepustki do labiryntów (nieumarłych/cierpiących dusz/mrocznego widmo).

Przykład:
(w zależności od wybranych przedmiotów)

4 Srebne gemy i 6 Złotych (lub wprowadzenie innego przedmiotu) = 1 przepustka do Labiryntu Nieumarłych
4 Złote gemy i 3 Emeraldowe gemy (lub wprowadzenie innego przedmiotu) = 1 przepustka do Labiryntu Cierpiących Dusz
4 Emeraldowe gemy i 4 Ogniste gemy (lub wprowadzenie innego przedmiotu) = 1 przepustka do Labiryntu Mrocznego Widmo3. Dodanie miecza klanowego u Warriva na /warp sklep - padło już kilka takich propozycji (na serwerze oraz forum
Przykład: http://mineserwer.pl/Temat-Miecz-Klanowy...a-serwerze).

Zamiast wprowadzać miecz klanowy za 180k lub 250-300k (tak jak zostało podane w wyżej wymienionym wątku) proponuję cenę 100k $ za kupno miecza klanowego.4. Możliwość sprzedania/wymiany Maskotek Mikołaja - sam przedmiot nie jest jakiś wyjątkowy, służy tylko i wyłącznie do ozdoby działki i nic więcej. Dla osób, które nie chcą tego typu itemów w swoim eq proponuję dodanie alternatywy:
 • A) Możliwość sprzedania Maskotki u kupca (np. 1 maskotka za 500-1000$)
 • B) Możliwość wymiany Maskotki na elixiry (wprowadzenie dodatkowego npc przy warp skrzynie, np. 1 maskotka - 2/3 Elixiry)

@edit - 14 Październik, godz: 17:56
5. Dodanie tzw. "party" - możliwość utworzenia drużyny (składającej się z max. 4/5 osób), gdzie zdobyty exp z potworów jest zaliczany dla każdej osoby znajdującej się w tej drużynie. Umożliwi to szybsze expienie w gronie znajomych/losowych graczy, którzy chcą ze sobą współpracować.

@edit2 - 14 Październik, godz: 20:27
@edit3 - 18 Październik, godz: 19:53
6. Informacja dla VIP'ów odnośnie parkoura - proponuję dodać informację przed/po wejściu na parkoura dla vipów ile tygodni/dni/godzin/minut/sekund brakuje nam na odświeżenie nagrody:
 • 1) Skrzynia z ognistymi gemami/potkami leczenia (nagroda znajdująca się w igloo)
  [Obrazek: iPcCWyB.png]
 • 2) Epicka skrzynia z klejnotami (piekielna ścieżka)
 • 3) Skrzynia z ognistymi gemami/stalą kowalska (anielska ścieżka)
  [Obrazek: sEz0iyV.png]


Na ten moment to tyle. Jeśli natrafię na więcej bugów/błędów lub będę miał inne pomysły do dodania na serwer, to napiszę je w tym wątku.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 19:54:19 przez MrManga.)
Oceny: Natalka321pl (+1), Zaaz433 (+1)
11-October-2018 16:44:23
Znajdź wszystkie posty Odpisz
Brat Banana
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości