Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15 które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineSerwer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

serwery minecraft


Rekrutacja Policjantów MineSerwer - Maj 2020


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 18 Głosów - 4.56 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin Forum oraz Serwerów
Autor Wiadomość
Admin Offline
Właściciel
*******

Liczba postów: 12,879
Dołączył: Oct 2012
4959
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
SzybkiBanan

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 9,065.55
Post: #1
Regulamin Forum oraz Serwerów
REGULAMIN SERWERÓW

§1 Ogólne zasady

1. Niniejszy regulamin określa podstawowe zasady serwerów minecraft serwerowni mineserwer.pl.
2. Rejestrując się na serwerze użytkownik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
3. Karami za łamanie, uchylanie się od regulaminu są: kick, warn, mute, ban, utrata przywilejów lub praw na serwerze.
4. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
5. Rejestracja na serwerze jest i będzie bezpłatna.
6. Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
7. Użytkownik rejestrując się na serwerze oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, mineserwer.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej/prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
8. Serwer może zostać w dowolnej chwili zrestartowany, wyłączony lub może wystartować jego nowa edycja - w takich sytuacjach nie przysługują żadne rekompensaty dot. posiadanych przedmiotów czy rang. W przypadku nowych edycji w dalszym ciągu wszelkie zamówione rangi czasowe są nadal aktywne!
9. Wszystkie kary są wymierzane według nieokreślonego taryfikatora.
10. Administracja nie odpowiada za utracone przedmioty podczas rozgrywki.

§2 Zasady serwerów minecraft

1. Zabrania się niepotrzebnego zaśmiecania chatu poprzez floodowanie, spamowanie oraz nadużywanie caps locka.
2. Obowiązuje ogólnie pojęta zasada dobrego wychowania, przestrzegania netykiety i norm społecznych przez co zakazuje się używania przekleństw i słów powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe, nazistowskie oraz rasistowskie w stosunku do graczy lub administracji czy serwera oraz osób trzecich.
3. Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami, kontami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mineserwer.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży/kupna takich dóbr.
4. Zakazane jest nękanie innych graczy oraz groźby, pogróżki niezwiązane bądź związane z grą.
5. Zakazuje się podszywania pod administrację bądź członka rodziny administracji serwera.
6. Zabrania się narażania serwera lub jego graczy na utratę zaufania poprzez propagowanie treści niezgodnych z prawdą.
7. Zakazuje się wszelkich nieetycznych działań na szkodę innych graczy oraz administracji serwera poprzez np. udostępnianie danych osobowych, linków z IP-Loggerami, namawianie do łamania regulaminu.
8. Zabrania się reklamowania innych serwerów minecraft, kanałów YouTube, Twitch, TeamSpeak, Discord i tym podobnych, bez pozwolenia administracji serwera.
9. Zakazuje się "trollowania" i karmienia "troli".
10. Zabrania się utrudniania rozgrywki graczy oraz administracji.
11. Zakaz propagowania faszyzmu, rasizmu, nazizmu oraz treści erotycznych poprzez jakikolwiek sposób np: budowle, czat, skiny czy wysyłanie linków.
12. Zabrania się rejestracji konta na nicki zawierające treści wulgarne, obraźliwe, prowokacyjne, promujące strony internetowe czy serwery innych gier oraz podszywające się pod administrację.
13. Zakazuje się używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy ułatwiających grę takich jak np. Huzuni, Vape, Flux, Wurst, Flare, Auto Clicker, Macro, TinyTask, X-Ray.
14. Zabrania się posiadania na komputerze wspomagaczy wszelkiego rodzaju. Przyznanie się do ich używania/posiadania podczas sprawdzania jest równoznaczne z ich używaniem. Dozwolonymi modyfikacjami są: Optifine, Minimap, Armor/Effect Status, Replay Mod, Laby Mod, BlazingPack, Better PvP oraz Shaders.
15. Zabrania się wykorzystywania/ukrywania wszelkich błędów w oprogramowaniu serwera, mapy (wykorzystywania ich infrastruktury do bycia np. niedostępnych dla przeciwników) lub gry.
16. Zabrania się rejestracji/logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy/vpn, a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
17. Użytkownik ma możliwość założenia dodatkowego konta, jednakże w przypadku złamania regulaminu każde z nich może zostać zbanowane. W przypadku nagminnego zakładania multikont lub łamania regulaminu forum, również konto na serwerze może zostać zbanowane.

§3 Obowiązki podczas gry na serwerze

1. Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego faktu administracji w trakcie gry, na forum lub na TeamSpeak’u.
2. Użytkownikowi nakazuje się zgłaszać wszelkie błędy do administracji
3. Użytkownik ma obowiązek zapoznać się z dodatkowymi regulaminami znajdującymi się w dziale Regulamin i Administracja jeśli dotyczą one trybów na których bierze udział w rozgrywce. Dodatkowe wytyczne (wskazówki, ustalenia) mogą się jeszcze znajdować na spawnach poszczególnych trybów.
4. Każdy członek administracji ma prawo do usunięcia budowli niecenzuralnych (np. swastyka).
5. Administracja posiada prawo do nałożenia kary na gracza w postaci warna, kicka, mute czasowego, bana tymczasowego, czy też bana permanentnego, w zależności od sposobu złamania regulaminu w ocenie indywidualnej
6. Administracja ma prawo kontrolowania gry na serwerze, a w szczególności pilnowania przestrzegania wszelkich punktów regulaminu.
7. Użytkownik podczas wezwania na sprawdzanie nie może:
- modyfikować/usuwać foldery lub pliki,
- rozłączyć się podczas udostępniania ekranu,
- utrudniać sprawdzania administratorowi.

§4 Zasady użytkowników z kontem VIP/Rangą Specjalną i innymi usługami dodatkowymi

1. Konto VIP/Ranga Specjalna to konta z dodatkowymi uprawnieniami na naszym serwerze. Zakup konta może odbyć się poprzez wysłanie wiadomości SMS, użycie kodu PaySafeCard lub wykonanie przelewu. Wszelkie informacje na stronie sklepu
2. Przy kupnie dodatkowych usług gracz otrzymuje dodatkowe przywileje i komendy, które ułatwią mu grę na serwerze. Listę przywilejów można sprawdzić na stronie z ofertą VIP lub na danym trybie.
3. VIP/użytkownik Rangi Specjalnej nie będzie działał na szkodę serwera oraz innych graczy.
4. Zakaz wykorzystywania ewentualnych błędów gry, jeśli takowe zostaną znalezione należy o tym niezwłocznie powiadomić administrację serwera. Ukrywanie błędów gry przez gracza może dla niego również zakończyć się zbanowaniem konta a nawet jego wyczyszczeniem z wszelkich uprawnień, przedmiotów itp.
5. Konto VIP//Ranga Specjalna działa na okres 30 dni (lub dłużej). Po tym czasie jest automatycznie wyłączane.
6. W przypadku naruszenia powyższego regulaminu użytkownik może utracić dostęp do swoich rang oraz uprawnień.
7. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości zamknięcia serwera co może wynikać z zapowiedzianej wcześniej nowej edycji serwera, bądź całkowitego usunięcia trybu wynikającego z braku zainteresowania/aktywności. Graczowi w takiej sytuacji nie przysługuje zwrot pieniędzy za zamówione usługi.


REGULAMIN FORUM


§1 Ogólne zasady

1. Niniejszy regulamin określa podstawowe zasady forum mineserwer.pl.
2. Rejestrując się na serwerze użytkownik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
3. Karami za łamanie, uchylanie się od regulaminu są: warn, ban, utrata przywilejów lub praw na forum.
4. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
5. Rejestracja na forum jest i będzie bezpłatna.
6. Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji forum, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
7. Użytkownik rejestrując się na forum oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, mineserwer.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej/prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
8. Niektóre działy forum mogą mieć swoje dodatkowe zasady, które należy tam przestrzegać
9. Obowiązują ogólnie pojęta zasada dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne. Na całym forum panuje zakaz używania przekleństw i słów powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy rasistowskie..
10. Usuwania postów i tematów na forum dokonują Administratorzy i Moderatorzy. Użytkownik nie może usunąć swojej wypowiedzi. Każda umieszczona treść może bowiem stanowić pomoc lub wskazówkę dla innych. Co do zasady żądanie ich usunięcia będą ignorowane.


§2 Zasady Forum

1. Zakaz używania wulgaryzmów
2. Zakaz wyzywania, obrażania innych użytkowników.
3. Zakaz zamieszczania treści związanych z pornografią/rasizmem/nazizmem.
4. Zakaz "trollowania" i karmienia "troli".
5. Zakaz zamieszczania treści niezgodnych z obowiązującym prawem polskim.
6. Zakaz zamieszczania treści dyskryminujących inne rasy, grupy społeczne oraz mniejszości narodowe.
7. Zakaz propagowania faszyzmu, rasizmu, nazizmu oraz treści erotycznych.
8. Zakaz zamieszczania w nazwie użytkownika wulgarnych słów oraz treści reklamujących inne serwery/strony/aplikacje.
9. Zakaz spamowania na forum (wysyłanie zbędnych, nic nie wnoszących do tematu postów).
10. Zakaz umieszczania linków do stron innych serwerów oraz reklamowania ich podając IP lub nazwę serwera (nie dot. serwerów sieci mineserwer).
11. Zakaz podawania się pod członka Administracji mineserwer przez nieuprawnionych użytkowników.
12. Jeden problem = Jeden temat.
13. Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 600x150 i wadze pliku nie większej niż 1MB. Zamieszczanie sygnatur o niedozwolonych parametrach będzie skutkować ostrzeżeniem oraz stałym lub czasowym ograniczeniem dostępu do korzystania z sygnatury.
14. Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem. Tyczy się to zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów, przyznawanie punktów reputacji bez powodu, czy z powodów błahych może się bardzo źle skończyć dla wystawiającego takie oceny.
15. Każdy temat powinien być odpowiednio zatytułowany, aby użytkownicy forum wiedzieli czego dany temat dotyczy. Krótkie nazwy tematów typu „Pomocy”, „Co kupić” – są zabronione.
16. Nie cytuj posta pod postem, nie rób też łańcuszków z cytatów - cytujesz tylko tą osobę, której odpowiadasz.
17. Zanim utworzysz temat - sprawdź czy nie ma już wątku dotyczący tego samego problemu korzystając z opcji Szukaj.
18. Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu korzysta więcej niż jedna osoba użytkownik powinien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont.
19. Użytkownikowi zabrania się rejestracji/logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy/vpn, a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
20. Na forum obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami, kontami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mineserwer.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży/kupna takich dóbr.
21. Zakazuje się podszywania pod administrację bądź rodzinę administracji serwera.
22. Zakazuje się wszelkich nieetycznych działań na szkodę innych użytkowników oraz administracji.

§3 Dodatkowe Postanowienia

1. Bezpodstawne prośby lub skargi mogą zostać odrzucone bez podania powodu.
2. Użytkownik ma prawo do odwołania się od blokady nałożonej na jego konto w przeciągu do 7 dni od momentu nałożenia blokady poprzez odwołanie się w temacie na forum w dziale odbanowania.
2. Zasady polityki prywatności: Polityka Prywatności.
Zabrania się kopiowania jakiejkolwiek zawartości tej strony dla celów komercyjnych, jej rozprowadzania, dokonywania jej zmian oraz udostępniania jej osobom trzecim w celach zarobkowych.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
[Obrazek: minecraft-skin-pictures-1.gif]
Oceny: xXMoveorxX (+1), Kiitkat (+1), czarnaa (+1), TheFifik02 (+1), wandalik (+1), Blackose (+1), Jamakoshi2012 (+2), Neluri (+1), Marow2 (+1), KiN (+1), zielon1232 (+1), Igorro88 (+1), Agignieszko (+1), Trawsonek (+1), jestemkuba123 (+1), Maciek_1944 (+1), kolo333222 (+1), Asuna_yuki (+1), koksik01 (+1), SansMagic (+1), filiper181 (+1), Anty (+1), Maciejovsky (+1), paw123456789 (+1), juratan (+1), KaroLxMiszczU (+1), kubixlol2 (+1), Spinning (+1), BATOKO_01 (+1), ZiemekPro (+1), BAZYLI12 (+1), kamonisko (+1), Wiki333 (+1)
18-June-2015 17:24:26
Znajdź wszystkie posty
Brat Banana
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy:
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,275
Dołączył: Dec 2014
2990
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 901.00
Post: #2
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja regulaminu.
§2 Regulamin forum
12.Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 600x150 i wadze pliku nie większej niż 1MB. Zamieszczanie sygnatur o niedozwolonych parametrach będzie skutkować ostrzeżeniem oraz stałym lub czasowym ograniczeniem dostępu do korzystania z sygnatury.

Oceny: jestem_kuba123 (+1), BooNss (+1), Cor Kalom (+1), BAZYLI12 (+1)
24-July-2015 10:32:02
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,275
Dołączył: Dec 2014
2990
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 901.00
Post: #3
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja regulaminu:
§2 Regulamin forum
13.Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem.
Tyczy się to zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów, przyznawanie punktów reputacji bez powodu, czy z powodów błahych może się bardzo źle skończyć dla wystawiającego takie oceny.

Oceny: xXMoveorxX (+1), Zimek (+1)
18-November-2015 11:39:22
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,275
Dołączył: Dec 2014
2990
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 901.00
Post: #4
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja w sekcji §2 Regulamin forum

17-February-2016 08:57:40
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,275
Dołączył: Dec 2014
2990
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 901.00
Post: #5
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja.

01-September-2017 21:21:36
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Online
✰Pomocnik MS|Moderator Forum+✰
******

Liczba postów: 6,553
Dołączył: Aug 2015
811
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 72.00
Post: #6
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja Regulaminu Serwerów oraz Forum.

[Obrazek: QUrCq02.jpg]
To dalej ten sam McTrawaPl Tongue
Oceny: xXMoveorxX (+1), W1tt (+1), Camrakor_13 (+1), Kargoren (+1)
27-May-2019 16:24:28
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Online
✰Pomocnik MS|Moderator Forum+✰
******

Liczba postów: 6,553
Dołączył: Aug 2015
811
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 72.00
Post: #7
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja Regulaminu Serwerów.

§3 Obowiązki podczas gry na serwerze

7. Użytkownik podczas wezwania na sprawdzanie nie może:
- modyfikować/usuwać foldery lub pliki,
- rozłączyć się podczas udostępniania ekranu,
- utrudniać sprawdzania administratorowi.

[Obrazek: QUrCq02.jpg]
To dalej ten sam McTrawaPl Tongue
Oceny: W1tt (+1), AJent (+1), Caynaz (+1), The_Kubamax (+1)
23-March-2020 20:34:55
Znajdź wszystkie posty

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości