Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12 które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów Minecraft

.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineSerwer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

serwery minecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 16 Głosów - 4.5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin Forum oraz Serwerów
Autor Wiadomość
Admin Online
Właściciel
*******

Liczba postów: 9,338
Dołączył: Oct 2012
4281
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
SzybkiBanan

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 6,726.98
Post: #1
Regulamin Forum oraz Serwerów
§1 Ogolne zasady
1.Niniejszy regulamin określa podstawowe prawa panujące na forum oraz serwerowni mineserwer.pl.
2.Rejestrując się na serwerze lub forum użytkownik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
3.Karami za łamanie, uchylanie się od regulaminu są: kick , ban, utrata przywilejów lub praw na forum i serwerze.
4.Na serwerze zabrania się posiadania na komputerze wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszelkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich posiadania jest równoznaczne z ich używaniem. Zabroniona jest również rozgrywka bez ingerencji gracza (np. kopanie podczas bycia nieobecnym).
5.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
6.Obowiązują ogólnie pojęta zasada dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne. Na całym serwerze panuje zakaz używania przekleństw i słów powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy rasistowskie.
7.Kategorycznie zabrania się reklamowania innych serwerów.

§2 Regulamin forum (zasady tyczą się również serwera)
1.Zakaz używania wulgaryzmów
2.Zakaz wyzywania, obrażania innych użytkowników.
3.Zakaz zamieszczania treści związanych z pornografią.
4.Zakaz "trolowania" i karmienia "troli".
5.Zakaz zamieszczania treści niezgodnych z obowiązującym prawem polskim.
6.Zakaz zamieszczania treści dyskryminujących inne rasy, grupy społeczne oraz mniejszości narodowe.
7.Zakaz zamieszczania w nazwie użytkownika wulgarnych słów oraz treści reklamujących inne serwery/strony.
8.Zakaz spamowania na forum (wysyłanie zbędnych, nic nie wnoszących do tematu postów).
9.Zakaz umieszczania linków do stron innych serwerów oraz reklamowania ich podając IP lub nazwę serwera (nie dot. serwerów sieci mineserwer).
10.Zakaz podawania się pod członka Administracji mineserwer przez nieuprawnionych użytkowników.
11.Jeden problem = Jeden temat.
12.Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 600x150 i wadze pliku nie większej niż 1MB. Zamieszczanie sygnatur o niedozwolonych parametrach będzie skutkować ostrzeżeniem oraz stałym lub czasowym ograniczeniem dostępu do korzystania z sygnatury.
13.Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem.
Tyczy się to zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów, przyznawanie punktów reputacji bez powodu, czy z powodów błahych może się bardzo źle skończyć dla wystawiającego takie oceny.
14.Każdy temat powinien być odpowiednio zatytułowany, aby użytkownicy forum wiedzieli czego dany temat dotyczy. Krótkie nazwy tematów typu „Pomocy”, „Co kupić” – są zabronione.
15.Nie cytuj posta pod postem, nie rób też łańcuszków z cytatów - cytujesz tylko tą osobę, której odpowiadasz.
16.Zanim utworzysz temat - sprawdź czy nie ma już wątku dotyczący tego samego problemu korzystając z opcji "Szukaj".

§3 Zasady Ogólne
1.Rejestracja na serwerze jest i będzie bezpłatna.
2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu korzysta więcej niż jedna osoba użytkownik winien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont. W przypadku wykrycia multikont administracja zbanuje każde z nich, w przypadku tworzenia kolejnych, konta na serwerze również będą mogły zostać zbanowane!
3.Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
4.Użytkownik rejestrując się na serwerze oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, mineserwer.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej/prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
5.Użytkownikowi zabrania się rejestracji konta na nicki (pseudonimy) zawierające treści wulgarne, obraźliwe, prowokacyjne, promujące strony internetowe czy serwery innych gier.
6.Użytkownikowi zabrania się rejestracji/logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
7.Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą.
8.Zakaz nadużywania dużych liter (Caps Lock).
9.Serwer może zostać w dowolnym momencie zrestartowany, wyłączony, zmieniony lub może wystartować jego nowa edycja - w takich sytuacjach nie przysługują żadne rekompensaty dot. posiadanych przedmiotów czy rang. W przypadku nowych edycji w dalszym ciągu wszelkie zamówione rangi czasowe są nadal aktywne!
10.Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami, kontami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mineserwer.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży takich dóbr.
11.Zakazuje się podszywania pod administracje bądź rodzinę administracji serwera.
12.Zakazuje się wszelkich nieetycznych działań na szkodę innych gracz serwera.

§4 Obowiązki - Rozgrywka na serwerze
1.Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego faktu moderatorowi lub administracji w trakcie gry.
2.Zabrania się łamania zasad netykiety.
3.Zabrania się przeszkadzania innym użytkownikom serwera w grze.
4.Zabrania się spamowania wielokrotnie tej samej wiadomości na czacie.
5.Zabrania się używania wulgaryzmów, obraźliwych słów bądź treści w stosunku do użytkowników, administracji lub serwera.
6.Zabrania się narażania serwera lub jego graczy na utratę zaufania poprzez propagowanie treści niezgodnych z prawdą.
7.Zabrania się wykorzystywania wszelkich błędów w oprogramowaniu serwera lub gry. Jeśli takowe zostaną znalezione należy o tym niezwłocznie powiadomić administrację serwera. Ukrywanie błędów gry przez gracza może dla niego również zakończyć się zbanowaniem konta a nawet jego wyczyszczeniem z wszelkich uprawnień, przedmiotów itp.
8.Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray i innymi ułatwiającymi rozgrywkę bądź nie wymienionymi w liście modyfikacji dozwolonych). Przyznanie się do ich posiadania jest równoznaczne z ich używaniem. Dozwolonymi modyfikacjami są: Optifine, Minimap, Armor/Effect Status, Replay Mod oraz Shaders.
9.Użytkownik ma prawo do odwołania się od blokady nałożonej na jego konto w przeciągu do 7 dni od momentu nałożenia blokady poprzez odwołanie się w temacie na forum.
10.Administracja ma prawo kontrolowania gry na serwerze, a w szczególności pilnowania przestrzegania wszelkich punktów regulaminu.
11.Użytkownikowi zabrania się reklamowania innych serwerów, kanałów YouTube, Twitch, TeamSpeak bez pozwolenia pod rygorem stałej blokady konta.
12.Użytkownik ma obowiązek zapoznać się z dodatkowymi regulaminami znajdującymi się w dziale Regulaminy jeśli dotyczą one trybów na których bierze udział w rozgrywce. Dodatkowe wytyczne (wskazówki, ustalenia)mogą się jeszcze znajdować na spawnach poszczególnych trybów.
13.Administracja posiada prawo do nałożenia kary na gracza w postaci upomnienia, kicka, bana tymczasowego, czy też bana permanentnego, w zależności od sposobu złamania regulaminu w ocenie indywidualnej.


§5 Zasady użytkowników z kontem VIP/Rangą Specjalną i innymi usługami dodatkowymi

1. Konto VIP/Ranga Specjalna to konta z dodatkowymi uprawnieniami na naszym serwerze. Zakup konta może odbyć się poprzez wysłanie wiadomości SMS, użycie kodu PaySafeCard lub wykonanie przelewu. Wszelkie informacje na stronie sklepu
2. Przy kupnie dodatkowych usług gracz otrzymuje dodatkowe przywileje i komendy, które ułatwią mu grę na serwerze. Listę przywilejów można sprawdzić na stronie z ofertą VIP lub na danym trybie.
3. VIP/użytkownik Rangi Specjalnej nie będzie działał na szkodę serwera oraz innych graczy.
4. Zakaz wykorzystywania ewentualnych błędów gry, jeśli takowe zostaną znalezione należy o tym niezwłocznie powiadomić administrację serwera. Ukrywanie błędów gry przez gracza może dla niego również zakończyć się zbanowaniem konta a nawet jego wyczyszczeniem z wszelkich uprawnień, przedmiotów itp.
5. Konto VIP/Ranga Specjalna działa na okres 30 dni. Po tym czasie jest automatycznie wyłączane.
6. W przypadku naruszenia powyższego regulaminu użytkownik może utracić dostęp do swoich rang oraz uprawnień.
7. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości zamknięcia serwera co może wynikać z zapowiedzianej wcześniej nowej edycji serwera, bądź całkowitego usunięcia trybu wynikającego z braku zainteresowania/aktywności. Graczowi w takiej sytuacji nie przysługuje zwrot pieniędzy za zamówione usługi.


§6 Dodatkowe Postanowienia

1. Bezpodstawne prośby lub skargi mogą zostać odrzucone bez podania powodu.
2. Zakaz propagowania faszyzmu, rasizmu oraz treści erotycznych.
3. Każdy członek administracji ma prawo do usunięcia budowli niecenzuralnych (np. swastyka).
4. Nie zastosowanie się do regulaminu skutkuje wydaleniem osobnika z serwera na czas bliżej nieokreślony.
5. Wszystkie kary wymierzane są według nieokreślonego taryfikatora.
6. Administracji przysługuje prawo do zresetowania serwera w sytuacji gdy jego działanie będzie zakłócone przez błędy informatyczne (uszkodzenia serwera, dysków, mapy).


Zabrania się kopiowania jakiejkolwiek zawartości tej strony dla celów komercyjnych, jej rozprowadzania, dokonywania jej zmian oraz udostępniania jej osobom trzecim w celach zarobkowych.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Jamakoshi2012 (+2), Neluri (+1), Marow2 (+1), KiN (+1), zielon1232 (+1), xXMoveorxX (+1), Igorro88 (+1), Agignieszko (+1), McTrawaPl (+1), jestemkuba123 (+1), Maciek_1944 (+1), kolo333222 (+1), Asuna_yuki (+1), koksik01 (+1), SansMagic (+1), filiper181 (+1), Anty (+1), Maciejovsky (+1), paw123456789 (+1), juratan (+1), KaroLxMiszczU (+1), kubixlol2 (+1), Spinning (+1), BATOKO_01 (+1), ZiemekPro (+1), BAZYLI12 (+1), kamonisko (+1), Wiki333 (+1)
18-June-2015 17:24:26
Znajdź wszystkie posty
Brat Banana
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy:
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,176
Dołączył: Dec 2014
2934
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 1,100.00
Post: #2
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja regulaminu.
§2 Regulamin forum
12.Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 600x150 i wadze pliku nie większej niż 1MB. Zamieszczanie sygnatur o niedozwolonych parametrach będzie skutkować ostrzeżeniem oraz stałym lub czasowym ograniczeniem dostępu do korzystania z sygnatury.

[Obrazek: kotekeo0lq3.jpg]
Oceny: jestem_kuba123 (+1), BooNss (+1), Cor Kalom (+1), BAZYLI12 (+1)
24-July-2015 10:32:02
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,176
Dołączył: Dec 2014
2934
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 1,100.00
Post: #3
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja regulaminu:
§2 Regulamin forum
13.Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem.
Tyczy się to zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów, przyznawanie punktów reputacji bez powodu, czy z powodów błahych może się bardzo źle skończyć dla wystawiającego takie oceny.

[Obrazek: kotekeo0lq3.jpg]
Oceny: xXMoveorxX (+1), Zimek (+1)
18-November-2015 11:39:22
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,176
Dołączył: Dec 2014
2934
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 1,100.00
Post: #4
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja w sekcji §2 Regulamin forum

[Obrazek: kotekeo0lq3.jpg]
17-February-2016 08:57:40
Znajdź wszystkie posty
Piotrovsky Offline
Moderator Forum
******

Liczba postów: 8,176
Dołączył: Dec 2014
2934
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Piotrovsky

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 1,100.00
Post: #5
RE: Regulamin Forum oraz Serwerów
Aktualizacja.

[Obrazek: kotekeo0lq3.jpg]
01-September-2017 21:21:36
Znajdź wszystkie posty

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości