Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów Minecraft

.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineSerwer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

serwery minecraft


Rekrutacja Policjantów MineFox - Luty 2020


 
Ocena wątku:
 • 5 Głosów - 4.2 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
Autor Wiadomość
ESSAmordeczkoo__ Offline
Kumaty
**

Liczba postów: 16
Dołączył: May 2019
1
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
ESSAmordeczkoo__

MineGold: 0.00
Post: #51
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze: ESSAmordeczkoo__
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać właśnie na minefoxie Smile

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2016r [ pod innymi nickami ]
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny od Maja 2019 spędzam 3/4 h dziennie
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Mam
7. Twój nick na Team Speak-u: ESSAmordeczkoo__

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?:WojownicyDusz , EasyHC
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Najlepiej znam WD, najbardziej podba mi się w tym trybie gra drużynowa Smile

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?:
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem dużo aktywny

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Nie potrafił bym , ale zrobił bym brak dostawania rankingu na EasyHC za zabijanie multikont z takim samym ip
Oceny: Exelix5989 (+1)
15-February-2020 17:55:52
Znajdź wszystkie posty Odpisz
Brat Banana
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy:
_X_Kubus_X_ Online
Ekspert
******

Liczba postów: 487
Dołączył: Aug 2018
246
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Kubaa

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 18.00
Post: #52
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze: Kubaa

2. Wiek: 16

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moje zainteresowania są bardzo obszerne, a ja jestem osobą, która lubi dużo mówić/pisać, więc jeśli ktoś nie lubi czytać to niech lepiej przejdzie do następnego podpunktu.

Interesuje się wieloma rzeczami - siatkówka, kryminologia psychologiczna, zwierzęta, prawo i MUZYKA. To ostatnie jest moją największa pasją. I to właśnie tutaj chciałbym się rozpisać, ponieważ ta muzyka dzieli się na kilka różnych tematów:

~ŚPIEW - śpiewam od 5 roku życia i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Poprzez śpiew mogę przekazać to, co czuje, swoje szczęście, radości, a także pragnienia i smutki. Śpiewać można wszędzie, natomiast ja najbardziej lubię to robić na scenie wyrażając swoje własne ja i ukazując je innym - wtedy śpiew ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ jest jak realizowanie marzenia lub jak możliwość zaistnienia w świecie z poczuciem spełnienia. Gdy jest mi smutno, gdy czuję się samotny, opuszczony lub niezrozumiany przez otoczenie, to śpiewam, bo jest to moja forma dodawania sobie otuchy i ciepła. Kocham to uczucie, które towarzyszy mi podczas wykonywania i przeżywania piosenek. Jest ono takie prawdziwe i autentyczne. Sam śpiew jest prostą sprawą, wydawanie z siebie dźwięków nie jest trudne, ale nadanie pasji tym dźwiękom to już zupełnie inna sprawa. Śpiewanie uwalnia człowieka od problemów. Zapomina się o otaczającym świecie.

Wiele osób myśli, że osoby śpiewające to "szczęściarze", którzy dostali taki dar i mają w wielu przypadkach łatwiej w życiu. Artyści muszą ćwiczyć przez całe życie, ciągle uczyć się nowych rzeczy. Sam tego nie raz doświadczam, gdy np. jeżdżę na różnego typu konkursy i muszę przećwiczyć kilkadziesiąt razy daną piosenkę i zaśpiewać dobrze każdy dźwięk. Niektórzy poświęcają nawet na to całe życie - przykładem jest jeden z moich idoli, który wydał na swoją edukację muzyczną mnóstwo pieniędzy. Przez kilka lat trenował nawet pływanie podwodne tylko po to, aby kontrolować oddech.~SŁUCHANIE MUZYKI - słuchanie muzyki jest dla mnie bardzo miłym zajęciem, które dodaje mi sił w wielu sytuacjach. Ludzie słuchają muzyki z wielu przyczyn - ja akurat jestem osobą, która słucha jej nie tylko dla melodii, ale również dla tekstu. Często utożsamiam się ze słowami przekazanymi w danym utworze. Mam nawet kilka piosenek, które słucham w danych sytuacjach i są dla mnie formą rozładowania kiedy napada mnie złość lub pocieszeniem, gdy jestem smutny.

Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: muzyka pop, muzyka współczesna i elementy muzyki klasycznej. Moi idole to Czesław Niemen i Dimash Kudaibergen. Każda ich piosenka powoduje u mnie zachwyt, wzruszenie lub ciarki na plecach. Ten pierwszy niósł w swoich piosenkach ogromne przesłanie i emocje. Miał niesamowitą kontrolę nad głosem i robił z nim co tylko chciał. Natomiast ten drugi jest jednym z najlepszych wokalistów młodego pokolenia na świecie. Każda jego piosenka jest wyjątkowa. Ma wyjątkowe warunki głosowe, technikę i diapazon. Najbardziej go podziwiam za KOSMICZNY zakres wokalny – aż 6 oktaw.~FESTIWALE/KONCERTY/KONKURSY – uwielbiam wszelkiego rodzaju festiwale, koncerty i konkursy. Oglądanie tego typu wydarzeń jest niesamowite, a już nie wspomnę o przeżywaniu na żywo. Można wtedy odczuć wszystkie emocje 100 razy bardziej.

Każdy festiwal na jakim byłem dostarczył mi niezapomnianych emocji i nigdy nie będę żałował, że na niego pojechałem. Często bywam na malutkich festiwalach, nie zbyt popularnych. Natomiast w tym roku mam zamiar pojechać na dwa bardziej popularne: Orange Warsaw Festiwal oraz Open’er Festiwal. Moim marzeniem jest pojechać na Coachell’e, czyli jeden z największych festiwali muzycznych na świecie. Występują tam niesamowici artyści, a sam festiwal jest doskonale dopracowany.

Moim ulubionym festiwalem, a w zasadzie konkursem jest Eurowizja. Uwielbiam zarówno tą dla dorosłych, jak i dla dzieci. Natomiast bardziej przeżywam tą normalną. Uwielbiam oglądać wszelkie preselekcje w innych państwach i słuchać różnego rodzaju muzyki. Gdy już sezon preselekcyjny się skończy to wtedy przychodzi czas na tworzenie własnego rankingu, wybieranie ulubionych piosenek, itp. Konkurs ten jest niesamowity i bardzo chciałbym obejrzeć go na żywo, a moim takim marzeniem muzycznym jest wystąpienie na nim.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 2017 roku.

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Tak, jestem aktywny na TS'ie od jakiegoś roku. Spędzam na nim bardzo dużo czasu.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak.

7. Twój nick na Team Speak-u: Kubaa

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: Jestem całkiem wszechstronny. Jednak najczęściej przesiaduję na Wojownikach Dusz, Creativie oraz SkyWars'ach.

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ze względu na to, że jestem dosyć zapracowaną osobą to na tygodniu dziennie mógłbym poświęcić ok. 1-2h. Wiadomo czasem może być to więcej, a czasem mniej – zależy jak bardzo będę zajęty w danym dniu. Natomiast jeśli chodzi o weekend'y to co najmniej 4-5h.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Wydaje mi się, że najlepiej znam tryb, na którym zaczęła się moja przygoda z serwerem, czyli Wojownicy Dusz. Bardzo lubię rywalizacje, jaka panuje na tym trybie, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ważnym elementem trybu jest to, że gra polega na współpracy drużynowej. Jest też bardzo zróżnicowany pod względem boskich przedmiotów, profesji oraz map – każdy znajdzie coś dla siebie. WD to tryb na którym poznałem wiele cudownych osób, dzięki którym bardziej się otworzyłem i zacząłem więcej przebywać na TeamSpek'u. I co za tym idzie, poznawać bardziej administracje i innych graczy.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?: Obecnie jestem moderatorem na trybie Wojownicy Dusz, co się z tym wiążę – karzę osoby łamiące regulamin. W przeszłości byłem też policjantem na serwerze i rozdałem mnóstwo kar. Mówiąc o bieżących sprawach to w miarę możliwości pomagam graczom, np. mówiąc na czym polega dany tryb i od czego na nim zacząć. Zgłaszam osoby używające wspomagaczy oraz wszelkie bugi na trybach. Czasami dzielę się z administracją swoimi pomysłami dotyczącymi ulepszenia danych trybów lub całego serwera.

12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ze względu na to, że byłem już w administracji mogę stwierdzić, że mam doświadczenie w tym temacie. Potrafię współpracować w grupie i dosyć szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą, która nie lubi konfliktów i zawsze staram się dążyć do ich złagodzenia. Co za tym idzie umiem trafnie rozwiązywać spory i różne problemy. Wydaje mi się, że jestem opanowany, pomocny, odpowiedzialny i rzetelny, staram się pomagać graczom jak tylko mogę. Mam w miarę dobrze opanowaną ortografię, stylistykę i interpunkcję – nie mam większych problemów ze składaniem zdań. Potrafię też wytłumaczyć nowym graczom na czym polega dany tryb i od czego na nim zacząć. Bardzo lubię poznawać nowe osoby i dosyć szybko łapie z nimi kontakt. Jestem też w miarę kreatywny, przez co mam wiele fajnych pomysłów.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno chciałbym polepszyć kulturę niektórych graczy, ponieważ obecnie jest na bardzo złym poziomie. Usprawniłbym szybkość pomocy na Centrum Pomocy na TS'ie. W miarę możliwości postarałbym się zmniejszyć ilość cheaterów na serwerze. Mógłbym przyczynić się do powstania nowych trybów, jak i nowych edycji na niektórych trybach. Chciałbym, aby eventy dla graczy były częściej organizowane – co za tym idzie, pomógłbym w ich organizowaniu. Jak już wspomniałem jestem dosyć kreatywną osobą, więc często mam wiele ciekawych pomysłów, które można dodać na serwer. Chciałbym po prostu wnieść na serwer część siebie.


PS. Chciałbym odnieść się do minusowych punktów reputacji w moją stronę. Bardzo długo pisałem to podanie i chciałem je napisać najlepiej, jak tylko potrafię. Chyba, aż za bardzo chciałem by było "idealne". Pisząc o jednym ze swoich zainteresowań muzycznych, czyli śpiewie nie potrafiłem w pełni ułożyć fajnych zdań - postanowiłem, że zaczerpnę pomocy w internecie. Znalazłem tam fajny artykuł, z którym się utożsamiłem, więc postanowiłem wziąć z niego kilka zdań, ponieważ idealnie mnie opisywały. I zgodzę się z Wami, nie było to okej. No, ale czasu już nie cofnę i wiem, że popełniłem błąd. Usuwać też ich nie będę bo to by była już przesada.

Każdy w swoim życiu zrobił coś durnego lub popełnił jakiś błąd.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-February-2020 20:20:59 przez _X_Kubus_X_.)
Oceny: Jank0Muzykant (+1), pixieily (+1), PoProstuMaciek69 (-1), Merytius (+1), MichalGOLD (-1), Owerek (+1), szuno07 (+1), Luz (-1), Ol4_ (+1), Lucy78 (-1), MinecraftJack (-1), Blazej309 (-1), xRoTeNN (+1), skydiks (+1), EmoLaska233455 (+1), viktoria_szostak (+2), Nisooo (+1), Ashleeys (+1), Czekolaskaaaaaa (+1), WalkingDeath (+1)
17-February-2020 20:39:52
Znajdź wszystkie posty Odpisz
marekpolska Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
marekpolska

MineGold: 0.00
Post: #53
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze:marekpolska
2. Wiek:13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Oglądać anime, grac w gry, bawić się z zwierzętami
i słuchać muzyki
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na serwerze jestem aktywny od około tygodnia lecz wcześniej bardzo często grałem tu na skyblocku i jailu.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:na team speaku nie jestem aktywny ponieważ używam najczęściej discorda lecz moge zacząć być na nim dosyć aktywny. Na teamspeak-u jestem aktywny od dziś.Jak napisałem wcześniej na teamspeaku wcale nie spendzam czasu lecz zaczynam go od dziś używać.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:jeszcze nie.
7. Twój nick na Team Speak-u:Szlauf

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?:PrisonBreak,SkyBlock
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:w dni robocze po od 4 do 5 godzin. Czasami będe mógł być dostępny mniej z powodu nauki i starania o jak najlepsze oceny. W weekendy do 7 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Na JailBreak'u znam sie najlepiej. Najbardziej w nim mi sie to podoba że jest on nieskończony. Przez nieskończony rozumiem to że jest nieskończona ilość możliwości grania. PvP, eventy, rywalizacja, zdobywanie coraz lepszych przedmiotów. Innym poleciłbym ten tryb jako tryb na którym można się bardzo dobrze bawić, szczególnie z innymi graczami.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?:niestety nie miałem jak.
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:ponieważ szybko się ucze,jestem kulturalny i dosyć często jestem o późnych godzinach.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:Pierwszą rzecz jaką chciałbym zrobić po dostaniu się do administracji jest zrobienie jednego lub więcej eventów. Starałbym się szukać bugów tak jak najlepiej umiem. Starałbym się by gracze byli dla siebie mili i aby przyjemnie grało się na serwerze. Bardzo bym chciał by niektóre tryby na których bym był policjantem stały się coraz lepsze z czasem. Na PrisonBreaku dodałbym więcej stref ponieważ 6 to jest troszke za mało.Dziękuje za przeczytanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-February-2020 23:27:21 przez marekpolska.)
18-February-2020 14:03:39
Znajdź wszystkie posty Odpisz
Jank0Muzykant Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Oct 2019
4
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Jank0Muzykant

MineGold: 0.00
Post: #54
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
Twój nick na serwerze: Jank0Muzykant
Wiek: 16
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Ostatnio dużo czasu spędzam z przyjaciółmi, moimi zainteresowaniami są polityka, uprawianie sportu, nowinki technologiczne oraz granie w gry. Ostatnimi czasy jest to Minecraft Big Grin

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Będzie to już ponad 110 dni
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Byłem, lecz nie ma z kim rozmawiać, raczej więcej czasu spędzam na Discordzie. Oczywiście mogę przenieść się na Team Speak jeżeli będzie taka potrzeba.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Miałem, lecz większość problemów wolę załatwiać na serwerze.
Twój nick na Team Speak-u: Nie pamiętam

Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: SkyBlock, Jail, Survival Games i resztę, gdyż to nie jest problem a także będę mógł poznać inne tryby jednocześnie je kontrolując pod kątem spokoju i problemów graczy. Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Różnie kończę lekcje. Ale dziennie w tygodniu 4 godziny, w weekend 5/6 godzin.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyBlock, gdyż ma w sobie dwa tryby Kreatywny i Survival dzięki czemu nie dość, że musimy robić ciekawe questy to jeszcze rozwijać wyspę i będący na niej biznes np. sklep.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?: Staram się zgłaszać nie przyjemnych graczy ale również błędy.
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Mam dużo wolnego czasu, który oprócz spędzania go z przyjaciółmi i z rodziną przeznaczam na granie na naszym serwerze czyli MineFox. Z dumą będę pełnił to stanowisko ale również pilnował aby na serwerze nie było nie przyjemnych graczy i aby każdy wiedział, że u mnie znajdzie pomoc. Staram się nie wchodzić w konflikty a jeżeli ewentualne wystąpią to staram się je wyrównać po przez zgodę. Chętnie też nauczę się od lepszych naprawiania prostych błędów aby nie tylko dawać mute.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Zaprzyjaźnić się z graczami. Utwierdzić ich w przekonaniu, że u mnie znajdą pomoc ale również przenieść się na inne tryby i kontrolować aby było jak najmniej brzydkich wiadomości i reklam.
PS. Ostatnimi czasy również studiuję porady dla administratorów serwera aby kompetentnie podchodzić do problemów graczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 03:46:28 przez Jank0Muzykant.)
Oceny: naciattq (+1), Owerek (+1)
19-February-2020 19:10:24
Znajdź wszystkie posty Odpisz
synaloww111 Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
synalow111

MineGold: 0.00
Post: #55
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze:synalow111
2. Wiek:16
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Grać na kompie, uczyć się programowania
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:jakoś 2k14
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:jakiegoś nie dawna wakacje 2k19, tyle ile gram odrazu odpalam
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
7. Twój nick na Team Speak-u: synaloww111

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: wd, kit pvp, pvp classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w tygodniu jakieś 4h przez weekend 5 -7, jak nie ma nauki
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:wojownicy dusz, ogólnie wszystko

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?: kupowanie usług
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: chciałbym zobaczyć jak to jest być, I czy się nadam

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: napewno chciałbym sprawdzić, ludzi z tryby wd ponieważ adm tam wgl nie przebywa i nie sprawdza
20-February-2020 00:48:22
Znajdź wszystkie posty Odpisz
jestem_kacperek Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
jestem_kacperek

MineGold: 0.00
Post: #56
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze:jestem_kacperek
2. Wiek:14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:grać w minecraft i inne gry oraz lubię programować i zdobywać nową wiedzę o komputerach i je naprawiać

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:jestem już około 1.5 roku
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:około 2-3 godzin od poniedziałku do piątku a w weekend 4-7g
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:nie
7. Twój nick na Team Speak-u:obecny Kacper {około 2-3 godzin bo miałem restart PC}

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?:easyhc,creative,survival
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:około 3-6g
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:creative i survival

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?:pomagałem na creative około 20 osobą
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:jestem mega aktywny i chciał bym zostać policjantem to by było dla mnie nowe przeżycie

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
20-February-2020 20:43:26
Znajdź wszystkie posty Odpisz
lulasz12 Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
KobuchMaBana

MineGold: 0.00
Post: #57
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze:KobuchMaBana
2. Wiek:15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie:

Informatyka- lubię informatykę od 2 lat od kiedy zacząłem programować stworzyłem już kilku osobą strony internetowe.

Sport- bardzo lubię grać w piłkę kosza i siatkówkę. zawsze po szkole spotykam się że znajomymi gramy jego z tych rzeczy. jak nie ma kolegów to wychodzę sobie pojeździć na rowerze lub pobiegać.

Elektronika- interesuje się także elektroniką, zafascynowało od kiedy rozebrałem mój komputer na części aby go przeczyścić bo było pełno kurzu

Muzyka- muzyką zainteresowałem się od kolegi wcześniej ja mu dawałem bity i porady to teraz on mi pomaga w stworzeniu pierwszej nuty.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2015 ( na innych nikach )
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak jestem od 2016 jestem około 2h dziennie
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:nie
7. Twój nick na Team Speak-u: Cyber11211

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: Survival, pvp kit
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 1h do 5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Survival ponieważ ja bardzo lubię takie pvp gdzie można sobie kopać i bić się polecił bym go nagrywając odcinek oraz zachęcać kolegów do grania

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?:kupowałem doładowania portfela oraz vipa
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: ponieważ myślę  źe się nadaje na policjanta bo zdyscyplinowamy, słucham się innych

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:  spróbować zbanować tych co będą na haxach.Postarać się pomagać graczy jak potrafię. oraz próbować zmniejszać ilość lagów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 12:31:45 przez lulasz12.)
20-February-2020 22:07:15
Znajdź wszystkie posty Odpisz
BadGirl_5525 Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
BadGirl_5525

MineGold: 0.00
Post: #58
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze: BadGirl_5525

2. Wiek:13

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubię grać na komputerze, jeździć na rowerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2016 roku

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: aktywna, od 2018 roku, spędzam około 2.5 godzin na ts

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie

7. Twój nick na Team Speak-u: K0P3R

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: Creative, Jail

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3h

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Creative, ponieważ gra tam bardzo dużo miłych osób, i można tam rozwijać umiejętności w budowaniu

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?: nie

12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: ponieważ jestem bardzo aktywna, i pomogłabym w rozwijaniu serwera

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: po pierwsze, eventy. Na moje powinny być częściej i lepiej zorganizowane. Po 2, toxic graczy powinno się banować. Po co tacy ludzie na takim sewerze.
Wczoraj 22:25:11
Znajdź wszystkie posty Odpisz
xMatrixx Offline
Zagubiony
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2020
0
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
xMatrix

MineGold: 0.00
Post: #59
RE: Rekrutacja Policjantów MINEFOX [Luty 2020]
1. Twój nick na serwerze: xMatrix.
2. Wiek: 13.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię jeździć na rowerze, programować różne skrypty, pluginy itp. i bardzo lubię pływać.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na waszym serwerze jestem od 2014 roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Na waszym Team Speak-u jestem już 3 lata. A codziennie spędzam tam ok. 3godz. dziennie.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Niski, ale mam.
7. Twój nick na Team Speak-u: xMatrixYT

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś, posiadając rangę Policjanta?: Bedwars, Skywars, SurvivalGames, Parkour, EasyHardcore, PvP Kit, PvP Classic. A najwięcej Bedwars, Skywars i Parkour.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 3h do 10h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Mój najlepszy tryb do bedwars. Najbardziej podoba mi się w nim to, że jest to stary plugin na bedwars (w sensie ze są bricki, żelazo i złoto) a takie coś lubię najbardziej. Polecił bym ten tryb dlatego, że jest on (chyba) jedynym polskim serwerem ze starymi bedwarsami.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MineFox.pl?: Pomogłem dużo osobom. Np. Gdy ktoś miał laga że ruszyć się nie mógł na bedwarsach to powiedziałem mu żeby kucnął i kliknął prawy przycisk myszy. Też pomogłem dużo osobom z LabyModem, gdy były jakieś problemy w nim.
12. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ znam się na programowaniu, skryptach, pluginach. Zawsze lubiłem Minefoxa i jest to mój najlepszy serwer w minecrafcie. I gdybym przeszedł bym się angażował w Minefoxa aż o 200%

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Po 1. Chciałbym usunąć błędy na bedwarsach. Po 2. Bym poprawił antycheata, ponieważ widzę dużo graczy którzy grają z killaurą, lub robią Scaffold. A po 3. Sprawdzał bym graczy, ponieważ umiem zauważyć czy gracz ma reacha itp. Umiem wykryć każdy skrypt, Cheat Engine, huzuni i prawie wszystkie inne cheaty.
Dzisiaj 12:55:15
Znajdź wszystkie posty OdpiszSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Krystian, 1 gości